Lampa tylna LED

Główną funkcją oświetlenia pojazdu umieszczonego z tyłu jest informowanie o tym, jakie działania i manewry zamierza w danym momencie wykonać kierowca (hamowanie, cofanie, skręcanie itd.). Dzięki sprawnie działającej tej części pojazdu, uczestnicy ruchu drogowego mogą w bezpieczny sposób korzystać z infrastruktury drogowej, będąc przygotowanymi na kolejne działania osoby prowadzącej pojazd. Ta część stanowią również obowiązkowe wyposażenie każdego pojazdu — dobrej jakości lampy tylne LED zapewniają bowiem widoczność na drodze, a tym realnie wpływają na poziom bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroką gamę lamp tylnych LED doskonale nadających się do oświetlenia maszyn i przyczep rolniczych, przyczepek samochodowych, ciężarówek, lawet.

Lampy tylne — niezawodne oświetlenie LED

Oferowane przez nas lampy tylne LED to wysokiej jakości produkty, odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Wśród dostępnych produktów znajdziesz szeroką gamę wariantów — wybierz lampę tylną LED idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Proponujemy warianty ze światłem STOP, dynamicznym światłem kierunkowskazu, światłem przeciwmgłowym, światłem cofania, oświetleniem tablicy rejestracyjnej. Zapoznaj się z asortymentem i znajdź rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania. Interesuje Cię inne oświetlenie? Sprawdź naszą ofertę lamp roboczych LED i lamp obrysowych LED.

Bezpieczne i nowoczesne

W naszym sklepie internetowym możemy Ci zaoferować również lampy tylne LED do przyczepki. Stanowią one nie tylko element bezpieczeństwa podczas podróży, ale są także wyrazem nowoczesnego designu. Doskonale widoczne, energooszczędne oraz trwałe halogeny, są znakomitym połączeniem funkcji z estetyką.

Moc, która Cię wyróżnia

W naszej ofercie znajdziesz także lampy tylne ledowe do ciągnika oraz innych maszyn rolniczych. Rozwiązania te nie tylko znakomicie oświetlą drogę, ale również dodadzą stylu Twojej maszynie. Bezpieczeństwo i design idą bowiem u nas w parze! Dla miłośników klasycznych rozwiązań przygotowaliśmy z kolei szeroką ofertę, w której znajdują się halogeny ledowe tylne do ciągnika i przyczepki, które są połączeniem energooszczędnej technologii z mocą światła halogenu. Ta propozycja z pewnością znajdzie uznanie u tych, którzy cenią sobie tradycję w nowoczesnym wydaniu. Bezpieczeństwo na drodze to dla nas priorytet, dlatego oferowane w naszym sklepie internetowym rozwiązania halogenowe nie tylko świetnie oświetlają otoczenie, ale i zapewniają Twojemu pojazdowi bądź maszynie rolniczej doskonałą widoczność na drodze.


Wyświetlanie 1–32 z 65 wyników